ZASADY PRZYJMOWANIA PACJENTÓW W TRAKCIE PANDEMII COVID-19

Szanowni Państwo!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów i lekarzy, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego, zostały wdrożone nowe procedury i zasady udzielania świadczeń medycznych.

W celu zminimalizowania ryzyka transmisji wirusa świadczenia medyczne nie będą udzielane osobom z dodatnim wywiadem epidemiologicznym. Osoby takie będą kierowane do specjalnych jednostek, a ich wizyta odraczana w czasie.

Rejestracja odbywa się tylko po wcześniejszym ustaleniu terminu przez telefon lub email.

  • 012 282 17 97 – pozostaw wiadomość głosową z informacją, a nasi lekarze się z Tobą skontaktują!
  • 602 328 146 – napisz SMS z prośbą o kontakt;
  • kontakt@uaswider.pl – napisz wiadomość email;

Pacjenci bez telefonicznego ustalenia terminu i bez wywiadu telefonicznego nie zostaną wpuszczeni na teren gabinetu. Prosimy o punktualność, pacjenci przychodzący przed czasem nie będą wpuszczani na teren gabinetu.

Pacjent odbywający wizytę przychodzi sam, osoby towarzyszące nie zostaną wpuszczone na teren gabinetu. Wyjątek stanowi pacjent nieletni do 8. roku życia z jednym opiekunem, który pozostaje w strefie poczekalni.

Prosimy ponadto o niezabieranie zbędnych rzeczy, tylko minimum, które są konieczne podczas wizyty. Na terenie gabinetu może przebywać tylko jeden pacjent, który jest wpuszczany indywidualnie. Po wejściu do gabinetu należy zdezynfekować ręce i założyć rękawiczki ochronne. Odzież zewnętrzną, torebki i telefony należy włożyć do przygotowanego wcześniej worka. Przed zabiegiem zostanie zmierzona Państwu temperatura ciała. W przypadku odczytu powyżej 37 stopni Celsjusza wizyta nie będzie mogła się odbyć. Pacjenci z długimi włosami są proszeni o ich związanie na czas wizyty.

Proszę pamiętać, że pracujemy w warunkach panującej epidemii czas przebywania pacjenta na terenie gabinetu staramy się ograniczyć do minimum, informacji oraz zaleceń udzielamy telefonicznie!